Strömmen 08 01 26
Angelika Kneifel IC S*Örtendahl´s Målke Ex 2

 
Oslo 07 12 08
Karl Preiss S*Örtendahl´s Ambra Ex 2

 
Dal 07 08 25
Jörgen Jensen CH S*Örtendahl´s Målke INT. CHAMPION
Rolf Voehringer S*Örtendahl´s Ambra Ex 1 NOM

 
Forshaga 07 07 01
Charles Spijker S*Örtendahl´s Ambra Ex 1

 
Skiptvet 07 06 09
Laura Burani S*Örtendahl´s Ambra Ex 2

 
Strömmen 070128
Hannah Jensen CH S*Örtendahl's Målke CACIB
Maria Westerlund CH S*Örtendahl's Pampas Ex 2
Laura Burani (N)Mykjåkatten`s Casanova Ex´2

 
Arboga 06 08 12
Tellervo Kass S*Örtendahl´s Pytta Ex
Alexey Shchukin CH S*Örtendahl´s Målke Ex 2

 
Kil 06 07 02
  Aliosha Romero S*Örtendahl´s Pampas CHAMPION
Raymond Saetre CH S*Örtendahl´s Målke CACIB

 
Kil 06 07 01
Eva Porat S*Örtendahl's Målke CHAMPION
Raymond Saetre S*Örtendahl's Pytta Ex 3
Raymond Saetre (N)Mykjåkatten`s Casanova Ex´2

 
Skiptvet 06 05 07
Aliosha Romero (N)Mykjåkatten`s Casanova CAC
Aliosha Romero S*Örtendahl´s Pytta Ex 2
Lone Lund S*Örtendahl´s Pampas CAC

 
Örebro 06 01 28
Hannah Jensen S*Örtendahl´s Pampas Ex 2
Alexey Shchukin S*Örtendahl´s Målke Ex 3

 
Dal 05 12 04
Kristina Rautio S*Örtendahl´s Målke CAC

 
Kil 05 07 03
Jörgen Jensen S*Örtendahl´s Pampas CAC
Jörgen Frithiof S*Örtendahl´s Målke CAC NOM

 
Kil 05 07 02
Hannah Jensen S*Örtendahl´s Pampas Färgändring. Flyttas till   grupp 2
Maud Olsen IC S*Örtendahl´s Mynta GRAND INT. CHAMPION

 
Dal 05 06 18
Christina Kowalczuk S*Örtendahl´s Pampas CACIB
Kristina Rautio IC S*Örtendahl´s Mynta CAGCIB

 
Lörenskog 05 04 30
Anne Gro Edström S*Örtendahl´s Pampas CHAMPION
Raymond Saetre IC S*Örtendahl´s Mynta CAGCIB

 
Strömmen 05 01 29
Karina Bjuran S*Örtendahl´s Målke Ex

 
Tibro 04 10 23
Veikko Saarela S*Örtendahl´s Målke Ex 1

 
Hagfors 04 08 15
Jörgen Jensen S*Fjellan's MaxiMumm CHAMPION
Jörgen Jensen IC S*Örtendahl's Mynta CAGCIB
Eva Porat S*Örtendahl's Målke Ex 1 BIV NOM

 
Kil 04 07 31
Maud Olsen S*Fjellan's MaxiMumm CAC  I grupp 7
Karina Bjuran IC S*Örtendahl's Mynta CAGCIB
Irek Pruchniak S*Örtendahl's Målke Ex 1
Irek Pruchniak S*Örtendahl's Meja Ex 1 NOM

Örebro 04 06 05
Aliosha Romero S*Fjellan's MaxiMumm "För lite silverkontraster,
rekommenderas att
tävla i grupp 5"

Lerum 04 05 22
Bette Lindh S*Fjellan's MaxiMumm Ex 3

Skiptvet 04 04 24
Lee Selassa IC S*Örtendahl's Mynta CAGCIB
Jitka Kytlerová S*Fjellan's MaxiMumm CAC

Örebro 04 01 17
Albert Kurkowski S*Fjellan's MaxiMumm Ex 3

Karlstad 03 09 06

Karina Bjuran

S*Fjellan's MaxiMumm

Ex 3


Örebro 03 06 07- 08

 Albert Kurkowski

IC S*Örtendahl's Mynta

Ex 2


Fredrikstad 02 10 13

 Karina Bjuran

CH S*Örtendahl's Mynta

INT CHAMPION

 Karina Bjuran

IC S*Lindsay's Santa Emilia

GRAND INT. CHAMPION


Karlstad 02 09 01

 Anne Köhn

IC S*Lindsay's Santa Emilia

CAGCIB


Karlstad 02 08 31

 Jörgen Fritjof

S*Örtendahl´s kull

BIS

 Jörgen Fritjof

CH S*Örtendahl's Mynta

CACIB

 Jörgen Fritjof/Anne Veland

IC S*Lindsay's Santa Emilia

CAGCIB


Trollhättan 02 08 03

 Dorte Kaae

CH S*Örtendahl's Mynta

CACIB

 Jörgen Fritjof

IC S*Lindsay's Santa Emilia

CAGCIB


Skiptvet 02 06 09

 Svein Egil Nordby /
    Eiwor Andersson

S*Örtendahl's Mynta

CHAMPION

 Raymond Saetre

IC S*Lindsay's Santa Emilia

CAGCIB


Kil 02 05 12

 Jörgen Frithiof

S*Örtendahl's Mynta

CAC

 Stephe Bruin

IC S*Lindsay's Santa Emilia

CAGCIB


Kil 02 05 11

 Svein Egil Nordby

S*Örtendahl's Mynta

CAC

 Jörgen Frithiof

CH S*Lindsay's Santa Emilia

INT CHAMPION


Oslo 02 03 17

 Jörgen Jensen

CH S*Lindsay's Santa Emilia

CACIB

 Raymond Saetre

S*Örtendahl's Mynta

Ex1  NOM


Örebro 02 01 19
 Maud Olsen S*Örtendahl's Mynta Ex1  BIV  3-10 mån
 Geir Edvardsen CH S*Lindsay's Santa Emilia CACIB  NOM

Dal  01 12 16
 Marino Koot S*Örtendahl's Mynta Ex1  NOM  BIS

Fredrikstad  01 11 11
 Nurith Pahl S*Örtendahl's Mynta Ex1  NOM  BIS
 Åse Nissen S*Örtendahl's Kvanne Ex1  
 Åse Nissen S*Örtendahl's Malva Ex2
 Geir Edvardsen S*Örtendahl's kull BIS

Karlsborg  01 10 06

 Hanne-Sofie Sneum

S*Örtendahl's Mynta

Ex2

 Anne Köhn

S*Örtendahl's Kvanne

Ex2

 Anne Köhn

S*Örtendahl's Malva

Ex3

 Hanne-Sofie Sneum

S*Örtendahl's Kummin

Ex1

 Lena Nordström

S*Örtendahl's kull

3:a 


Forshaga  01 08 25

 Britt-Maria Johansson

S*Lindsay's Midoori Ferosia

Ex4


Oslo  01 03 31

 Geir Edvardsen

S*Lindsay's Santa Emilia

CHAMPION


Skiptvet  01 03 18

 Stephe Bruin

S*Lindsay's Santa Emilia

CAC


Sunne  01 02 03

 Karina Bjuran

S*Lindsay's Santa Emilia

CAC

 Raymond Saetre

S*Lindsay's Midoori Ferosia

Ex1


Örebro  01 01 20

 Bjarne Wikström

S*Lindsay's Santa Emilia

Ex


Karlstad  00 09 23

 Raymond Saetre

S*Lindsay's Santa Emilia

Ex2


Kristinehamn  00 08 05

 Raymond Saetre

S*Lindsay's Santa Emilia

Ex1


Vadstena  00 07 09

 Jette Eva Madsen

S*Lindsay's Santa Emilia

Ex2


Uppsala  00 06 18

 Britt-Maria Johansson

S*Lindsay's Santa Emilia

Ex2