Resultat, torsd. 16 sep, 23 sep, 30 sep, 7 okt, 14 okt, 21 okt, 28 okt, 4 nov,11 nov,18 nov,25 nov,2 dec ,9 dec,16 dec 2010,

MÅNADSTÄVLINGAR
VIN-FLASKA?
HCP 2010

 MÅNADSTÄVLING nr 1  16 sep-2010
Partävling,12 par, 27 brickor, 9 ronder
Start kl 18.30 TL: Leif Nilsson, medel:135 p
Överst 1 Hasse Igeby - Leif Nilsson 177 p Bp 24 p 40649/10842 2 Ce-Ge Ekelund - Rolf Steneram 167 p Bp 16 p 10844/33508 3 Stig Ekberg - Stig Fors 144 p Bp 11 p 6100/83703 4 Rolf Persson - Per Stackerud 143 p Bp 8 p 27704/10846 5 Bo Wengberg - Lennart Hansson 134 p 36730/36411 6/7 Barbro Nilsson - Anders Nilsson 129 p 33767/33768 Anita Ölander - Birger Ölander 129 p 33770/33769 8 Ingrid Ek - Barbro Dahlqvist 126 p 88813/39574 9 Ruth Persson - Birgitta Granquist 125 p 26348/26347 10 Kerstin Pennsäter - Sven Pennsäter 119 p 9413/13468 11 Agneta Hjelm - Kjell-Ove Persson 117 p xxxxx/ 5583 12 Bertil Mohlin - Bo Lenntoft 110 p 40648/10847

RESULTAT+Scorer [Spelprogram HT 10-VT 11]

 VINTÄVLING  23 sep-2010
Partävling,14 par, 26 brickor, 13 ronder
Start kl 18.30 TL: Leif Nilsson, medel:156 p
Överst Resultat m HCP 1 Stig Ekberg - Stig Fors 188 p Bp 28 p 6100/83703 200,48 4 2 Hasse Igeby - Leif Nilsson 180 p Bp 19 p 40649/10842 189,36 8 3 Ingrid Ek - Barbro Dahlqvist 178 p Bp 13 p 88813/39574 204,52 3 4 Rolf Persson - Per Stackerud 174 p Bp 9 p 27704/10846 198,96 5 5 Agneta Hjelm - Kjell-Ove Persson 172 p Bp 6 p xxxxx/ 5583 207,12 1 6 Ce-Ge Ekelund - Rolf Steneram 170 p 10844/33508 179,36 10 7 Bertil Mohlin - Bo Lenntoft 168 p 40648/10847 196,08 7 8 Ruth Persson - Birgitta Granquist 162 p 26348/26347 205,68 2 9 Margareta Borgquist - Percy Borgquist 157 p 13475/13477 197,56 6 10 Bo Wengberg - Lennart Hansson 148 p 36730/36411 187 9 11 Kerstin Pennsäter - Sven Pennsäter 141 p 9413/13468 178,44 11 12 Anita Ölander - Birger Ölander 121 p 33770/33769 145,96 13 13 Hugo Jönsson - Anders Fagerström 113 p 83815/81362 170,72 12 14 Barbro Nilsson - Anders Nilsson 112 p 33767/33768 136,96 14

RESULTAT+Scorer [Spelprogram HT 10-VT 11]

 PARTÄVLING  30 sep-2010
Partävling,12 par, 27 brickor, 9 ronder
Start kl 18.30 TL: Leif Nilsson, medel:135 p
Överst Resultat m HCP 1 Anita Ölander - Birger Ölander 175 p Bp 24 p 33770/33769 196,6 1 2 Ingrid Ek - Barbro Dahlqvist 163 p Bp 16 p 88813/39574 180,55 2 3 Ce-Ge Ekelund - Rolf Steneram 149 p Bp 11 p 10844/33508 155,75 7 4 Kerstin Pennsäter - Sven Pennsäter 145 p Bp 8 p 9413/13468 174,7 4 5/6 Rolf Persson - Stig Fors 137 p 27704/83703 150,5 8 Hasse Igeby - Leif Nilsson 137 p 40649/10842 142,4 10 7 Hugo Jönsson - Anders Fagerström 133 p 83815/81362 177,55 3 8 Bertil Mohlin - Bo Lenntoft 130 p 40648/10847 157,0 6 9 Ruth Persson - Birgitta Granquist 128 p 26348/26347 160,4 5 10 Barbro Nilsson - Anders Nilsson 121 p 33767/33768 148,0 9 11 Margareta Borgquist - Percy Borgquist 105 p 13475/13477 137,4 11 12 Agneta Hjelm - Kjell-Ove Persson 97 p 45207/ 5583 126,7 12

RESULTAT+Scorer [Spelprogram HT 10-VT 11]

 MÅNADSTÄVLING nr 2  7 okt-2010
Partävling,12 par, 27 brickor, 9 ronder
Start kl 18.30 TL: Leif Nilsson, medel:135 p
Överst Resultat m HCP 1 Ce-Ge Ekelund - Rolf Steneram 178 p Bp 24 p 10844/33508 182,05 1 2 Bertil Mohlin - Bo Lenntoft 150 p Bp 16 p 40648/10847 177 3 3/4 Hasse Igeby - Leif Nilsson 149 p Bp 10 p 40649/10842 157,1 6 Kerstin Pennsäter - Sven Pennsäter 149 p Bp 10 p 9413/13468 178,7 2 5 Stig Ekberg - Stig Fors 132 p 6100/83703 138,75 11 6 Rolf Persson - Per Stackerud 128 p 27704/10846 146,9 10 7 Ruth Persson - Birgitta Granquist 127 p 26348/26347 151,3 8 8/9 Bo Wengberg - Lennart Hansson 126 p 36730/36411 155,7 7 Ingrid Ek - Barbro Dahlqvist 126 p 88813/39574 138,6 12 10 Louise Westlund - Hasse Westlund 123 p 27214/10489 160,8 4 11 Hugo Jönsson - Anders Fagerström 117 p 83815/81362 157,5 5 12 Margareta Borgquist - Percy Borgquist 115 p 13475/13477 147,4 9

RESULTAT+Scorer [Spelprogram HT 10-VT 11]

 VINTÄVLING   14 okt-2010
Partävling,13 par, 26 brickor, 13 ronder
Start kl 18.30 TL: Leif Nilsson, medel:120 p
Överst Resultat m HCP 1 Hasse Igeby - Leif Nilsson 155 p Bp 26 p 40649/10842 167 2 2 Agneta Hjelm - Kjell-Ove Persson 148 p Bp 18 p 45207/ 5583 179,2 1 3 Stig Ekberg - Stig Fors 137 p Bp 12 p 6100/83703 146,6 5 4 Bo Wengberg - Lennart Hansson 132 p Bp 8 p 36730/36411 163,2 3 5 Ingrid Ek - Barbro Dahlqvist 130 p Bp 6 p 88813/39574 144,4 6 6 Bertil Mohlin - Bo Lenntoft 124 p 40648/10847 148 4 7 Rolf Persson - Per Stackerud 121 p 27704/10846 142,6 8 8 Ce-Ge Ekelund - Rolf Steneram 120 p 10844/33508 121,2 12 9 Barbro Nilsson - Anders Nilsson 108 p 33767/33768 134,4 9 10 Kerstin Pennsäter - Sven Pennsäter 104 p 9413/13468 130,4 10 11 Hugo Jönsson - Anders Fagerström 101 p 83815/81362 143 7 12 Ruth Persson - Birgitta Granquist 91 p 26348/26347 115 13 13 Margareta Borgquist - Percy Borgquist 89 p 13475/13477 125 11

RESULTAT+Scorer [Spelprogram HT 10-VT 11]

 MÅRTENSTÄVLING 1  21 okt-2010
Partävling,13 par, 26 brickor, 13 ronder
Start kl 18.30 TL: Leif Nilsson, medel:120 p
Överst Resultat m HCP 1 Stig Ekberg - Stig Fors 145 p Bp 26 p 6100/83703 152,2 3 2 Ce-Ge Ekelund - Rolf Steneram 140 p Bp 18 p 10844/33508 140 6 3 Rolf Persson - Per Stackerud 130 p Bp 12 p 27704/10846 154 2 4 Barbro Nilsson - Anders Nilsson 129 p Bp 8 p 33767/33768 150,6 4 5 Ruth Persson - Birgitta Granquist 128 p Bp 6 p 26348/26347 154,4 1 6 Bo Wengberg - Lennart Hansson 122 p 36730/36411 148,4 5 7/8 Bertil Mohlin - Bo Lenntoft 118 p 40648/10847 137,2 8 Ingrid Ek - Barbro Dahlqvist 118 p 88813/39574 130 11 9 Hasse Igeby - Leif Nilsson 116 p 40649/10842 120,8 13 10 Kerstin Pennsäter - Sven Pennsäter 112 p 9413/13468 138,4 7 11 Karin Sperlingsson - Christer Sperlingsson 104 p 33685/33686 132,8 10 12 Agneta Hjelm - Kjell-Ove Persson 102 p 45207/ 5583 124,8 12 13 Hugo Jönsson - Anders Fagerström 96 p 83815/81362 134,4 9

RESULTAT+Scorer [Spelprogram HT 10-VT 11]

 MÅRTENSTÄVLING 1  28 okt-2010
Partävling,13 par, 26 brickor, 13 ronder
Start kl 18.30 TL: Leif Nilsson, medel:120 p
Överst OBS! Sista siffran anger slutställning inkl. HCP 1+2 Resultat m HCP 1 Kerstin Pennsäter - Sven Pennsäter 164 p Bp 26 p 9413/13468 190,4 1 2 Ingrid Ek - Barbro Dahlqvist 146 p Bp 18 p 88813/39574 158 4 3 Karin Sperlingsson - Christer Sperlingsson 130 p Bp 12 p 33685/33686 156,4 3 4 Hasse Igeby - Leif Nilsson 129 p Bp 8 p 40649/10842 131,4 11 5/6 Stig Ekberg - Stig Fors 119 p Bp 4 p 6100/83703 122,6 9 Hugo Jönsson - Anders Fagerström 119 p Bp 4 p 83815/81362 156,2 2 7/8 Bo Wengberg - Lennart Hansson 115 p 36730/36411 136,6 5 Ce-Ge Ekelund - Rolf Steneram 115 p 10844/33508 115 10 9 Barbro Nilsson - Anders Nilsson 113 p 33767/33768 132,2 6 10 Rolf Persson - Per Stackerud 109 p 27704/10846 125,8 7 11 Ruth Persson - Birgitta Granquist 103 p 26348/26347 124,6 8 12 Anita Ölander - Birger Ölander 101 p 33770/33769 113 12 13 Agneta Hjelm - Kjell-Ove Persson 97 p 45207/ 5583 121 13

RESULTAT+Scorer [Spelprogram HT 10-VT 11]

 PARTÄVLING   4 nov-2010
Partävling,10 par, 27 brickor, 9 ronder
Start kl 18.30 TL: Leif Nilsson, medel:108 p
Överst OBS! Sista siffran anger placering inkl. HCP Resultat m HCP 1 Hasse Igeby - Leif Nilsson 134 p Bp 20 p 40649/10842 136,16 1 2 Ce-Ge Ekelund - Rolf Steneram 129 p Bp 14 p 10844/33508 129 4 3 Anita Ölander - Birger Ölander 117 p Bp 10 p 33770/33769 134,28 2 4 Ingrid Ek - Barbro Dahlqvist 113 p Bp 7 p 88813/39574 119,48 7 5 Bertil Mohlin - Bo Lenntoft 107 p 40648/10847 119,96 6 6 Barbro Nilsson - Anders Nilsson 106 p 33767/33768 123,28 5 7 Margareta Borgquist - Percy Borgquist 100 p 13475/13477 130,24 3 8 Kerstin Pennsäter - Sven Pennsäter 98 p 9413/13468 113,12 8 9 Rolf Persson - Per Stackerud 94 p 27704/10846 109,12 10 10 Hugo Jönsson - Anders Fagerström 82 p 83815/81362 112,24 9

RESULTAT+Scorer [Spelprogram HT 10-VT 11]

 MÅNADSTÄVLING 3  11 nov-2010
Partävling,13 par, 26 brickor, 13 ronder
Start kl 18.30 TL: Leif Nilsson, medel:120 p
Överst OBS! Sista siffran anger slutställning inkl. HCP Resultat m HCP 1 Ce-Ge Ekelund - Rolf Steneram 167 p Bp 26 p 10844/33508 169,4 1 2 Stig Ekberg - Stig Fors 144 p Bp 18 p 6100/83703 150 4 3 Anita Ölander - Birger Ölander 143 p Bp 12 p 33770/33769 162,2 2 4 Hans Andersson - Bengt Nilsson 130 p Bp 8 p 4506/10267 142 5 5 Hasse Igeby - Leif Nilsson 120 p Bp 6 p 40649/10842 120 11 6/7 Margareta Borgquist - Percy Borgquist 119 p 13475/13477 152,6 3 Rolf Persson - Per Stackerud 119 p 27704/10846 135,8 7 8 Bertil Mohlin - Bo Lenntoft 111 p 40648/10847 127,8 8 9 Ingrid Ek - Barbro Dahlqvist 108 p 88813/39574 117,6 12 10 Hugo Jönsson - Anders Fagerström 105 p 83815/81362 141 6 11 Karin Sperlingsson - Christer Sperlingsson 102 p 33685/33686 121,2 10 12/13 Bo Wengberg - Lennart Hansson 96 p 36730/36411 115,2 13 Ruth Persson - Birgitta Granquist 96 p 26348/26347 122,4 9

RESULTAT+Scorer [Spelprogram HT 10-VT 11]

 VINTÄVLING  18 nov-2010
Partävling,13 par, 26 brickor, 13 ronder
Start kl 18.30 TL: Stig Fors, medel:120 p
Överst Resultat m HCP 1 Anita Ölander - Birger Ölander 165 p Bp 26 p 33770/33769 179,4 1 2 Bertil Mohlin - Bo Lenntoft 131 p Bp 18 p 40648/10847 147,8 6 3 Margareta Borgquist - Percy Borgquist 130 p Bp 12 p 13475/13477 163,6 2 4 Hasse Igeby - Stig Fors 129 p Bp 8 p 40649/83703 135 9 5 Kerstin Pennsäter - Sven Pennsäter 128 p Bp 6 p 9413/13468 144,8 8 6 Lieselotte Wengberg - Bo Wengberg 126 p 39794/36730 159,6 3 7/8 Agneta Hjelm - Kjell-Ove Persson 125 p 45207/ 5583 151,4 4 Ce-Ge Ekelund - Rolf Steneram 125 p 10844/33508 125 10 9 Ruth Persson - Birgitta Granquist 120 p 26348/26347 148,8 5 10 Hugo Jönsson - Anders Fagerström 111 p 83815/81362 147 7 11 Barbro Nilsson - Anders Nilsson 102 p 33767/33768 128,4 10 12 Ingrid Ek - Barbro Dahlqvist 91 p 88813/39574 103 12 13 Karin Sperlingsson - Christer Sperlingsson 77 p 33685/33686 98,6 13

RESULTAT+Scorer [Spelprogram HT 10-VT 11]

 PARTÄVLING   25 nov-2010
Partävling,11 par, 27 brickor, 9 ronder
Start kl 18.30 TL: Leif Nilsson, medel:108 p
Överst OBS! Sista siffran anger placering inkl. HCP Resultat m HCP 1 Stig Ekberg - Stig Fors 129 p Bp 22 p 6100/83703 138 2 2 Bertil Mohlin - Bengt Selander 125 p Bp 15 p 40648/46113 140 1 3 Hasse Igeby - Leif Nilsson 114 p Bp 6 p 40649/10842 120 8 Ce-Ge Ekelund - Rolf Steneram 114 p Bp 6 p 10844/33508 115,8 9 Barbro Nilsson - Anders Nilsson 114 p Bp 6 p 33767/33768 135 3 6 Kerstin Pennsäter - Sven Pennsäter 111 p 9413/13468 124 6 7 Karin Sperlingsson - Christer Sperlingsson 102,4 p 33685/33686 134,8 4 8 Ruth Persson - Birgitta Granquist 102 p 26348/26347 128 5 9 Anita Ölander - Birger Ölander 99 p 33770/33769 99 11 10 Agneta Hjelm - Kjell-Ove Persson 98 p 45207/ 5583 121,7 7 11 Hugo Jönsson - Anders Fagerström 82 p 83815/81362 112 10

RESULTAT+Scorer [Spelprogram HT 10-VT 11]

 MÅNADSTÄVLING 4  2 dec-2010
Partävling,11 par, 27 brickor, 9 ronder
Start kl 18.30 TL: Leif Nilsson, medel:108 p
Överst OBS! Sista siffran anger slutställning inkl. HCP Resultat m HCP 1 Stig Ekberg - Stig Fors 143 p Bp 22 p 6100/83703 147 1 2 Barbro Nilsson - Anders Nilsson 115 p Bp15 p 33767/33768 132 3 3 Hugo Jönsson - Anders Fagerström 112,5 p Bp10 p 83815/81362 143 2 4/5 Kerstin Pennsäter - Sven Pennsäter 111 p Bp 4 p 9413/13468 122,2 5 Ingrid Ek - Barbro Dahlqvist 111 p Bp 4 p 88813/39574 129 4 6 Bertil Mohlin - Bengt Selander 110 p 40648/46113 120 6 7 Hasse Igeby - Leif Nilsson 108 p 40649/10842 112 10 8 Lieselotte Wengberg - Bo Wengberg 101 p 39794/36730 116,4 8 9 Agneta Hjelm - Kjell-Ove Persson 97 p 45207/ 5583 116,3 9 10 Ruth Persson - Birgitta Granquist 93 p 26348/26347 119 7 11 Anita Ölander - Birger Ölander 90 p 33770/33769 96,5 11

RESULTAT+Scorer [Spelprogram HT 10-VT 11]

 VINTÄVLING  9 DEC-2010
Partävling,12 par, 27 brickor, 9 ronder
Start kl 18.30 TL: Leif Nilsson, medel:135 p
Överst Resultat m HCP 1 Stig Ekberg - Stig Fors 161 p Bp 24 p 6100/83703 162,35 4 2 Bo Wengberg - Lennart Hansson 157 p Bp 15 p 36730/36411 184 1 3 Kerstin Pennsäter - Sven Pennsäter 152 p Bp 10 p 9413/13468 170,9 3 4 Rolf Persson - Per Stackerud 149 p Bp 7 p 27704/10846 176 2 5 Hasse Igeby - Leif Nilsson 144 p 40649/10842 154,8 8 6 Ce-Ge Ekelund - Rolf Steneram 142 p 10844/33508 150,1 9 7 Ingrid Ek - Barbro Dahlqvist 134 p 88813/39574 158,3 5 8 Barbro Nilsson - Anders Nilsson 132 p 33767/33768 156,3 7 9 Margareta Borgquist - Percy Borgquist 124 p 13475/13477 156,4 6 10 Ruth Persson - Bo Lenntoft 112 p 26348/26347 141,7 10 11 Anita Ölander - Birger Ölander 109 p 33770/33769 127,9 11 12 Bertil Mohlin - Bengt Selander 104 p 40648/46113 118,9 12

RESULTAT+Scorer [Spelprogram HT 10-VT 11]

 JULAVSLUTNING 4  16 dec-2010
Partävling,10 par, 27 brickor, 9 ronder
Start kl 18.30 TL: Leif Nilsson, medel:108 p
Överst OBS! Sista siffran anger slutställning inkl. HCP Resultat m HCP 1 Agneta Hjelm - Hasse Igeby 134 p Bp20 p 45207/ 40649 155,6 1 2 Ingrid Ek - Bo Wengberg 118 p Bp14 p 88813/36730 139,6 2 3 Barbro Nilsson - Stig Fors 115 p Bp10 p 33767/83703 138,9 3 4 Anita Ölander - Bengt Selander 116 p Bp 7 p 33770/46113 130,0 5 5 Kerstin Pennsäter - Bertil Mohlin 107 p 9413/40648 124,3 6 6 Kjell-Ove Persson - Anders Fagerström 104 p 5583/81362 135,3 4 7 Lieselotte Wengberg - Anders Nilsson 101 p 39794/33768 121,5 7 8 Hugo Jönsson - Stig Ekberg 95 p 83815/ 6100 111 8 9 Leif Nilsson - Sven Pennsäter 94 p 10842/13468 107 9 10 Rolf Persson - Birger Ölander 84 p 27704/33769 103 10

RESULTAT+Scorer [Spelprogram HT 10-VT 11]

 KLUBBMÄSTERSKAP OMG  2. av 3 17 febr-2011
Partävling,15 par, 28 brickor, 14 ronder
Start kl 18.30 TL: Leif Nilsson, medel:168 p
Överst Resultat m HCP 1 Stig Ekberg - Stig Fors 257 p Bp 30 p 6100/83703 257,4 1 76,64 % REKORD 2 Ingrid Ek - Barbro Dahlqvist 202 p Bp 20 p 88813/39574 244 2 3 Leif Nilsson - Barbro Gärdsell 183,1 p Bp 14 p 10842/44123 225 4 4 Barbro Nilsson - Anders Nilsson 183 p Bp10 p 33767/33768 230 3 5 Kerstin Pennsäter - Sven Pennsäter 179 p Bp 7 p 9413/13468 212 7 6 Margareta Borgquist - Percy Borgquist 171 p 13475/13477 224,9 5 7 Hasse Igeby - Anders Fagerström 187 p 40649/81362 207,8 8 8 Anita Ölander - Birger Ölander 164,8 p 33770/33769 215 6 9 Bo Wengberg - Lennart Hansson 161 p 36730/36411 203,4 9 10 Ce-Ge Ekelund - Rolf Steneram 154 p 10844/33508 187,6 11 11/12 Lars Bevmo - Bengt Selander 153 p XXXXX/46113 203 10 Rolf Persson - Per Stackerud 153 p 27704/10846 183,1 13 13 Monica Andersson - Kjell-Ove Persson 141 p 40410/ 5583 183 14 14 Ruth Persson - Birgitta Granquist 139 p 26348/26347 184 12 15 Hugo Jönsson - Bo Lenntoft 111 p 83815/10847 174,7 15

RESULTAT+Scorer [Spelprogram HT 10-VT 11]

 KLUBBMÄSTERSKAP OMG  3. av 3 24 febr-2011
Partävling,14 par, 26 brickor, 14 ronder
Start kl 18.30 TL: Leif Nilsson, medel:156 p
Överst Resultat m HCP 1 Stig Ekberg - Stig Fors 202 p Bp 28 p 6100/83703 202 9 2 Anita Ölander - Birger Ölander 183 p Bp 19 p 33770/33769 236 2 3 Kerstin Pennsäter - Sven Pennsäter 169 p Bp 13 p 9413/13468 206 7 4 Hugo Jönsson - Bo Lenntoft 168 p Bp 9 p 83815/10847 240 1 5 Leif Nilsson - Barbro Gärdsell 164 p Bp 6 p 10842/44123 208 5 6/7 Hasse Igeby - Anders Fagerström 160 p 40649/81362 203,7 8 Margareta Borgquist - Percy Borgquist 160 p 13475/13477 219 3 8 Ingrid Ek - Barbro Dahlqvist 156 p 88813/39574 196,6 10 9 Lars Bevmo - Bengt Selander 154 p 46748/46113 218 4 10 Ruth Persson - Bertil Mohlin 151 p 26348/40648 207 6 11 Ce-Ge Ekelund - Rolf Steneram 143 p 10844/33508 185 11 12 Monica Andersson - Kjell-Ove Persson 134 p 40410/ 5583 184 12 13 Barbro Nilsson - Anders Nilsson 126 p 33767/33768 176 13 14 Rolf Persson - Per Stackerud 114 p 27704/10846 155 14

RESULTAT+Scorer [Spelprogram HT 10-VT 11]

 MÅNADSTÄVLING nr 7 3 mar-2011
Partävling,14 par, 26 brickor, 14 ronder
Start kl 18.30 TL: Leif Nilsson, medel:156 p
Överst Resultat m HCP 1 Ce-Ge Ekelund - Rolf Steneram 192 p Bp 28 p 10844/33508 234 1 2 Hasse Igeby - Anders Fagerström 190 p Bp 19 p 40649/81362 233,8 2 3 Kerstin Pennsäter - Sven Pennsäter 172 p Bp 13 p 9413/13468 209 4 4 Stig Ekberg - Stig Fors 168 p Bp 9 p 6100/83703 168 14 5 Anita Ölander - Birger Ölander 161 p Bp 6 p 33770/33769 204,7 7 6/7 Hugo Jönsson - Bo Lenntoft 159 p 83815/10847 228 3 Rolf Persson - Per Stackerud 159 p 27704/10846 206 5 8 Monica Andersson - Kjell-Ove Persson 154 p 40410/ 5583 205,5 6 9 Leif Nilsson - Barbro Gärdsell 150 p 10842/44123 192 10 10 Bo Wengberg - Lennart Hansson 148 p 36730/36411 194,8 9 Ingrid Ek - Barbro Dahlqvist 148 p 88813/39574 188,6 11 12 Barbro Nilsson - Anders Nilsson 139 p 33767/33768 195 8 13 Ruth Persson - Birgitta Granquist 128 p 26348/26347 176 12 14 Leif Nilsson - Bengt Selander 116 p xxxxx/46113 172 13

RESULTAT+Scorer [Spelprogram HT 10-VT 11] MÅNADSTÄVLINGAR Överst
Segrare i de olika tävlingarna.
1. Hasse Igeby - Leif Nilsson 65,56/100
2.Ce-Ge Ekelund - Rolf Steneram 65,93/100
3.Ce-Ge Ekelund - Rolf Steneram 69,58/100
4. Stig Ekberg - Stig Fors 69,92/100
5. Stig Ekberg - Stig Fors 63,89/100
6. Stig Ekberg - Stig Fors 64,42/100
7.Ce-Ge Ekelund - Rolf Steneram 61,54/100